Mēs izmantojam sīkdatnes arī mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu Privātuma politikā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Ja Tev ir radušies jautājumi iesakām iepazīties ar atbildēm šajā sadaļā. Ja Tev rodas papildu jautājumi, uz kuriem atbildi neatrodi, nevilcinies un sazinies ar mums [email protected] vai zvani +371 22321000.

Kas ir SELF STORAGE?
SELF STORAGE box noliktavas ir pašapkalpošanas noliktavu komplekss, kas piedāvā iespēju gan privātpersonām, gan uzņēmumiem ērti uzglabāt mantas drošā un viegli pieejamā vietā tuvu Rīgas centram ar viedatslēgas pieeju 24/7. Sniedzam iespēju klientam izvēlēties piemērotāko noliktavas platību un noteikt izmantošanas laiku gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Vienkārši atved savas mantas – kastes, klavieres, ledusskapi, riteni, dīvānu vai uzņēmuma preces, dokumentu arhīvu, novieto mūsu telpās un mēs parūpēsimies par tava īpašuma drošību. Aktīvos procesus ir iespēja viegli pārraudzīt viedatslēgā.
Kā darbojas SELF STORAGE?
SELF STORAGE mantu glabātuve ir klientam draudzīgs un pieejams pakalpojums. Minimālais uzglabāšanas termiņš ir viens mēnesis. Īzvēlēto telpu platību vari viegli mainīt pēc nepieciešamības no 1.5m2 līdz 20m2. Uzglabāšanas noteikumi pie mums ir izstrādāti draudzīgi, viegli un pārskatāmi klientam, lai atvieglotu viņa ikdienu. SELF STORAGE ir klientam draudzīgs un pieejams pakalpojums. Mūsu profesionālie darbinieki ir atsaucīgi un atbildēs uz jebkuru ar SELF STORAGE saistītu jautājumu, kā arī palīdzēs atrisināt vajadzības, kas saistītas ar noliktavu izmantošanu.
Kāds ir SELF STORAGE darba laiks?
Ar viedatslēgas palīdzību klientam telpas pieejamas 24/7. Mūsu birojs strādā katru darba dienu no 9:00 – 18:00.
Kādi ir drošības pasākumi SELF STORAGE noliktavās?
Droša mantu uzglabāšana ir mūsu prioritāte, izturamies pret to ar visdziļāko cieņu. Apzinamies, cik nozīmīgas tās var būt saimniekam un cik atmiņu saturēt. Tāpēc esam ieviesuši viedatslēgu, kas ļauj piekļūt telpām tikai autorizētiem klientiem. Papildus signalizācijai un videonovērošanai, telpas ir aprīkotas ar kustību un termo sensoriem, kas uzmana aktivitātes teritorijā, gan katru telpu individuāli. Koplietošanas telpās ir ierīkota A līmeņa ugunsdrošības signalizācija. Gadījumā, ja tiks aktivizēta signalizācija, telpu pārbaudīs profesionāla apsardzes dienesta darbinieki un pie pirmās nepieciešamības informēs klientu. Piedāvājam arī apdrošināšanu, kas nodrošina papildu drošību.
Kāda izmēra noliktavu telpas ir pieejamas?
SELF STORAGE piedāvā noliktavu telpas, kas ir piemērotas visdažādākajiem komerciāliem un mājsaimniecības mērķiem no 1.5m² līdz 20m². Mums ir telpas, kas piemērotas sezonālu mantu tādu kā slēpes, velosipēdi u.c. uzglabāšanai, gan lielākas noliktavas, kas noderēs uzņēmumiem izejvielu vai citu mantu uzglabāšanai. Ja neesi pārliecināts, cik daudz vietas nepieciešamas tavām vajadzībām vai cik daudz mantu konkrētajā telpā ietilpst, izmanto vizualizācijas mūsu mājaslapā vai sazinies ar mums +371 22321000.
Kādi ir telpu tīrības noteikumi?
SELF STORAGE ir mūsdienīgas, labi aprīkotas telpas ar modernākajām tehnoloģijām. Lai uzturētu tīrību, mēs atbildam par koplietošanas telpām. Saglabājot konfidencialitāti mums ir liegta pieeja izīrētajām platībām, tāpēc par tām atbild katrs klients pats, kas norādīts mūsu sadarbības līgumā.
Ko drīkst uzglabāt noliktavā?
Atļauto lietu un mantu saraksts ir gandrīz bezgalīgs. Tomēr, lai nodrošinātu noliktavas drošību, esam izveidojuši stingri aizliegto priekšmetu sarakstu: jebkādas nelegālas vielas vai nelegāli iegūtas preces, šaujamieroči, ķīmiskas vielas, viegli uzliesmojošās vielas, saspiesta gāze, degviela, preces kurām ir nepieciešams īpašs uzglābāšanas režīms un, protams, jebkādas dzīvas būtnes. Ja mums ir radušās aizdomas par mantu uzglabāšanas pārkāpumiem, informējam telpu īpašnieku, ja nepieciešams, tad vienlaicīgi arī policiju un citas valsts drošības iestādes.
Kā notiek reģistrācija, atvedot savas mantas?
Klientiem ir iespēja rezervēt un apmaksāt sev piemērotu noliktavu attalināti mūsu mājaslapā, vai klatienē mūsu birojā.
Kā notiek noliktavas izmantošanas pārtraukšana?
Ja vēlies pārtraukt noliktavas izmantošanu, lūdzu, par to paziņo mums 1 mēnesi iepriekš atsūtot e-pastu uz [email protected]
Kā notiek noliktavas platības maiņa?
Ja mainās vajadzības un vēlies pārvietot mantas uz lielāku vai mazāku telpu, mēs nekavējoties piemeklēsim labāko variantu. Vēlams to paziņot 3 dienas iepriekš.
Kā un kad būs jāmaksā?
Vari viegli norēķināties pie mums SELF STORAGE informācijas centrā ar maksājumu karti, bet, izvēloties iespēju noslēgt līgumu attalināti, tev būs iespēja arī samaksāt ar interneta bankas starpniecību. Uzsākot noliktavas izmantošanu, jāmaksā par kārtējo mēnesi. Mēs uzticamies saviem klientiem un nepieprasām depozītu. Ja izvēlies kādu no mūsu īpašajiem piedāvājumiem, tad norēķināšanās kārtība ir saskaņā ar konkrētās akcijas noteikumiem.

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO TELPU

 • IZVĒLIES
  IZMĒRU

 • PARAKSTI
  LĪGUMU

 • PĀRRAUGI
  LIETOTNĒ

 • PIEEJA
  24/7

Šobrīd nav brīvu mantu glabātavu.

Lūdzu pārbaudiet vēlāk vai zvaniet: +371 22321000

whatsapp