Mēs izmantojam sīkdatnes arī mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu Privātuma politikā.

Self Storage box noliktavas komplekss Rīgā

Noliktavas Rīgā – modernākie noliktavu pakalpojumi

Box noliktavas ar 24/7 piekļuvi

SELF STORAGE box noliktavas ir viens no modernākajiem pašapkalpošanās noliktavu kompleksiem Latvijā. Noliktavas platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2 ir aprīkotas ar apkuri, gaisa kondicionēšanu un ventilāciju, kas padara tās piemērotas visdažādāko preču un mantu ilgtermiņa un īstermiņa uzglabāšanai. Lai padarītu pašapkalpošanās noliktavu jeb box noliktavu izmantošanu ērtu un vienkāršu, SELF STORAGE noliktavas telpas tiek pārvaldītas ar viedatslēgas palīdzību.

Ar viedatslēgu pārvaldāmu noliktavu priekšrocības:

 • neierobežota piekļuve noliktavas telpām 24 stundas diennaktī;
 • nekādu atslēgu vai drošības kodu;
 • attālināta box noliktavas pārvaldība;
 • ērta piekļuves piešķiršana citām personām;
 • paziņojumu saņemšana par visām darbībām noliktavas telpā.
 • Ātri un kvalitatīvi noliktavas pakalpojumi ir SELF STORAGE galvenā misija, kuru mēs īstenojam ar izcilu klientu servisu un modernu noliktavas pakalpojumu rezervācijas platformu. Rezervē box noliktavu internetā vai mūsu birojā, lejupielādē viedatslēgas mobilo lietotni un sāc izmantot telpu nekavējoties! Nepieciešams nomainīt rezervēto noliktavas telpu? Sazinies ar mums un mēs operatīvi piešķirsim tev box noliktavu nepieciešamajā izmērā. Rezervē telpu jau šodien un saņem 50% noliktavas īres maksas atlaidi pirmajiem 2 mēnešiem!


Box noliktavas pakalpojumi

SELF STORAGE noliktavas pakalpojumu klāstā atradīsi visu nepieciešamo ērtai, vienkāršai un drošai pašapkalpošanās noliktavu telpu īrei. Mūsu viedatslēgas risinājums ļauj klientiem pašiem pārvaldīt un brīvi izmantot savas īres telpas 24/7 bez liekas personāla iesaistes. Savukārt mēs parūpēsimies par mantu drošību, iepakojumu mantu uzglabāšanai, iekārtām mantu pārvietošanai un pārkraušanai, kā arī apdrošināšanu.

Noliktavas uzņēmumiem

SELF STORAGE noliktavas telpu īre uzņēmumiem sniedz iespēju nomāt telpas, kas atrodas tuvu nozīmīgākajiem transporta tīkliem un Rīgas centram. Box noliktavas ir piemērotas gan īslaicīgai mantu uzglabāšanai, gan ilgtermiņa preču, izejmateriālu, instrumentu, aprīkojuma un citu lietu uzglabāšanai, kuras nepieciešams ērti pārvadāt Latvijā vai starptautiski. SELF STORAGE ir atļauts uzglabāt priekšmetus, kuru aprite Latvijas Republikā nav aizliegta, vai kuru glabāšana nerada apdraudējumu citiem box noliktavu klientiem.

Noliktavas privātpersonām

SELF STORAGE noliktavas īre privātpersonām piedāvā vienkāršu, bet drošu personīgo mantu uzglabāšanu ilgtermiņā un īstermiņā. Ja tev ir vairāk mantu nekā vietas to uzglabāšanai mājās, tad box noliktava būs īstais risinājums sporta inventāra, mēbeļu, sadzīves tehnikas un pat nesezonas apģērba uzglabāšanai. Lai pārvestu savas mantas pie mums, izmanto CityBee Latvija vai Fiqsy automašīnas vai busiņus!

SELF STORAGE noliktavas telpas – plašas individuālo risinājumu iespējas

Īstermiņa un ilgtermiņa īrei piedāvātais box noliktavu telpu klāsts ļaus ikvienam atrast sev piemērotāko risinājumu. SELF STORAGE īres telpas ir piemērotas ne tikai personīgo mantu, bet arī dokumentu, preču, instrumentu un izejvielu uzglabāšanai. Visas SELF STORAGE īres noliktavas platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2 un koplietošanas telpas ir aprīkotas ar:

 • klimata kontroli;
 • WiFi un tālruņu uzlādes stacijām;
 • viedatslēgu;
 • kustību un termo sensoriem;
 • video novērošanu;
 • liftu un mantu pārvietošanas iekārtām.

Atceries, ka SELF STORAGE piedāvā modernu un labiekārtotu box noliktavu īri īpaši noliktavu pakalpojumu sniegšanai projektētā jaunceltnē. Noliktavas – boksi jeb mantu uzglabāšanai piemēroti konteineri ir novecojuši noliktavu pakalpojumi. Tāpēc uzticies mums un izvēlies labāko, ērtāko un drošāko noliktavu īres piedāvājumu tirgū!

Box noliktavas īres cenas

Noliktavu īres cenas nosaka izvēlētās telpas lielums. SELF STORAGE pieejamas nomas telpas par cenu, sākot no 3.54€ līdz 35.94€ nedēļā. Noliktavas īres cenā ir iekļauta telpas noma, viedatslēgas izmantošana un piekļuve noliktavu kompleksam jebkurā diennakts laikā.

Noliktavas īres līgums

Lai tu varētu sākt izmantot savu noliktavas telpu nekavējoties, mēs piedāvājam ērtu un ātru noliktavas īres līguma noslēgšanu. Viss, kas tev jādara – SELF STORAGE mājaslapā jāizvēlas nepieciešamais box noliktavas izmērs, jānoslēdz līgums, jālejupielādē viedatslēgas aplikācija un jāsāk lietot sava nomas telpa mantu uzglabāšanai. Taču, ja nepieciešams, līguma noslēgšanu vari veikt arī klātienē mūsu birojā.

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO TELPU

 • IZVĒLIES
  IZMĒRU

 • PARAKSTI
  LĪGUMU

 • PĀRRAUGI
  LIETOTNĒ

 • PIEEJA
  24/7

Šobrīd nav brīvu mantu glabātavu.

Lūdzu pārbaudiet vēlāk vai zvaniet: +371 22321000

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai SELF STORAGE noliktavu īre apvienojama ar abonenta kastītes nomu?
Jā, SELF STORAGE piedāvā arī abonenta kastītes īres papildpakalpojumu, kas pieejams gan privātpersonām, gan juridiskām personām.
Kādas ir SELF STORAGE noliktavas, Rīgā, Krasta ielā galvenās priekšrocības?
SELF STORAGE piedāvātās box noliktavas ir modernākās noliktavas telpas Rīgā, kuras īpaši projektētas tieši noliktavu telpu nomai. Tas nozīmē, ka mūsu sniegtais pakalpojumus - noliktavu īre Rīgā – piedāvā augstākās kvalitātes noliktavu pakalpojumus, kas atbilst labākajiem drošības un mantu uzglabāšanas standartiem.
Cik bieži varu piekļūt iznomātajai noliktavas telpai?
Ikvienam klientam ir tiesības apmeklēt noliktavas telpas 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā.
Vai izīrētā box noliktava var tikt mainīta?
Jā, box noliktavas telpas var tik mainītas, pēc nepieciešamības pārejot uz lielāku vai mazāku boksu.
Ar kādām drošības sistēmām ir aprīkotas box noliktavas?
Gan individuālās box noliktavas, gan noliktavu komplekss ir aprīkots ar signalizāciju, videonovērošanu, kustību un termo sensoriem. Noliktavu kompleksa teritorijā tiek nodrošināta nepārtraukta apsardze. Savukārt noliktavu telpas klientiem ir pieejamas tikai ar viedatslēgas piekļuvi.
Kas ir SELF STORAGE noliktavas telpu viedatslēga?
Lietotne Storage Smart Entry by Noke SELF STORAGE klientiem nodrošina brīvu piekļuvi noliktavu kompleksam un savai box noliktavas telpai bez fiziskas atslēgas vai piekļuves kodu iegaumēšanas. Tāpat ar viedatslēgas palīdzību piekļuvi noliktavas telpai var piešķirt citām personām un attālināti kontrolēt noliktavā notiekošo no jebkuras vietas pasaulē.
Kā rezervēt SELF STORAGE noliktavas telpas īrei?
SELF STORAGE interneta vietnē izvēlies sev nepieciešamo telpas izmēru un aizpildi rezervācijas formu. Pēc noliktavas rezervācijas numura saņemšanas lejupielādē viedatslēgu un sāc izmantot noliktavas telpas tūlīt pat!
Kādus noliktavu pakalpojumus piedāvā SELF STORAGE?
SELF STORAGE piedāvā box noliktavu īri privātpersonām un uzņēmumiem ar piekļuvi 24 stundas diennaktī. Īstermiņa un ilgtermiņa nomai pieejamas box noliktavas ir aprīkotas ar modernākajām drošības sistēmām un klimata kontroli, nodrošinot piemērotus apstākļus visdažādāko mantu un preču uzglabāšanai.
Kas ir box noliktavas?
Box noliktavas ir noliktavas telpas jeb bokss platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2. SELF STORAGE box noliktavas atrodas noliktavu kompleksā Krasta ielā 97A.
Kam ir piemērotas SELF STORAGE noliktavas?
SELF STORAGE noliktava ir piemērota ikvienam, kam ir nepieciešama papildu telpa mantu uzglabāšanai. Piedāvājam īrēt mantu noliktavas kā privātpersonām, tā juridiskām personām – ikvienam, kam ir nepieciešamas labiekārtotas noliktavu telpas ar modernām drošības sistēmām. Turklāt box noliktavas īre ir lieliska alternatīva mantu glabāšanai uz balkona vai garāžā!
Kādas ir box noliktavas cenas?
Box noliktavas cena tiek noteikta, balstoties uz noliktavas telpas izmēru. Kompaktākās box noliktavas ir pieejamas, sākot no 4,99€ nedēļā, savukārt plašākas noliktavas telpas – no 15,00€ nedēļā.
Kādi ir box noliktavu nomas nosacījumi?
SELF STORAGE minimālais noliktavas nomas termiņš privātpersonām un uzņēmumiem ir viens mēnesis. Par nomas līguma pārtraukšanu SELF STORAGE pārstāvjus nepieciešams brīdināt mēnesi iepriekš.
Kā SELF STORAGE noliktavas atšķiras no noliktavām – boksiem?
SELF STORAGE piedāvā modernu noliktavu telpu jeb box noliktavu nomu. Tas nozīmē, ka tavas mantas tiks uzglabātas labiekārtotās un ar mūsdienīgām drošības sistēmām aprīkotās telpās. Noliktavas – boksi visbiežāk ir konteinera tipa noliktavas, kas atrodas brīvā dabā, bez apsildes, klimata kontroles un pielāgotiem drošības risinājumiem.
Vai SELF STORAGE noliktavu noma īrniekam uzliek īpašas prasības vai pienākumus?
Nē, mūsu noliktavu noma klientam neuzliek īpašas prasības vai pienākumus. Ievērojot konfidencialitāti un drošību, SELF STORAGE ir liegta pieeja izīrētajām noliktavām, tāpēc klients pats ir atbildīgs par box noliktavas tīrību.
whatsapp