Mēs izmantojam sīkdatnes arī mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu sīkdatņu politikā.

Self Storage box noliktavas komplekss Rīgā

Noliktavas telpu noma Rīgā

Box noliktava ar 24/7 piekļuvi

SELF STORAGE box noliktavas ir viens no modernākajiem pašapkalpošanās noliktavu kompleksiem Latvijā. Telpas, platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2, ir aprīkotas ar apkuri, gaisa kondicionēšanu un ventilāciju, kas padara tās piemērotas visdažādāko preču un mantu ilgtermiņa un īstermiņa uzglabāšanai. Lai padarītu pašapkalpošanās noliktavu izmantošanu ērtu un vienkāršu, SELF STORAGE īres telpas tiek pārvaldītas ar viedatslēgas palīdzību.

Ar viedatslēgu pārvaldāmu noliktavu priekšrocības:

 • neierobežota piekļuve 24 stundas diennaktī;
 • nekādu atslēgu vai drošības kodu;
 • attālināta noliktavas telpu pārvaldība;
 • piekļuves piešķiršana citām personām;
 • paziņojumu saņemšana par visām darbībām telpā.
 • Ātra un kvalitatīva pakalpojumu sniegšana ir SELF STORAGE galvenā misija. To mums palīdz īstenot izcils klientu serviss un mūsdienīga noliktavas pakalpojumu rezervācijas platformas. Rezervē box noliktavu internetā vai mūsu birojā, lejuplāde viedatslēgas mobilo lietotni un sāc izmantot telpu nekavējoties! Vēlies mainīt izmēru rezervētajai telpai? Sazinies ar mums un mēs operatīvi piešķirsim tev nomas telpu vajadzīgajā izmērā. Rezervē noliktavu jau šodien un saņem 50% nomas maksas atlaidi pirmajiem 2 mēnešiem!


Box noliktavas pakalpojumi

SELF STORAGE pakalpojumu klāstā atradīsiet visu nepieciešamo ērtai, vienkāršai un drošai pašapkalpošanās noliktavu telpu īrei. Mūsu viedatslēgas risinājums ļauj klientiem pašiem pārvaldīt un brīvi izmantot savas īres telpas 24/7 bez liekas personāla iesaistes. Savukārt mēs parūpēsimies par mantu drošību, iepakojumu mantu uzglabāšanai, iekārtām mantu pārvietošanai un pārkraušanai, kā arī apdrošināšanu.

Noliktavas uzņēmumiem

SELF STORAGE noliktavas telpu īre uzņēmumiem sniedz iespēju nomāt telpas, kas atrodas tuvu nozīmīgākajiem transporta tīkliem un Rīgas centram. Box noliktavas ir piemērotas gan īslaicīgai mantu uzglabāšanai, gan ilgtermiņa preču, izejmateriālu, instrumentu, aprīkojuma un citu lietu uzglabāšanai, kuras nepieciešams ērti pārvadāt Latvijā vai starptautiski. SELF STORAGE ir atļauts uzglabāt priekšmetus, kuru aprite Latvijas Republikā nav aizliegta, vai kuru glabāšana nerada apdraudējumu citiem box noliktavu klientiem.

Noliktavas privātpersonām

SELF STORAGE noliktavas īre privātpersonām piedāvā vienkāršu, bet drošu personīgo mantu uzglabāšanu ilgtermiņā un īstermiņā. Ja tev ir vairāk mantu nekā vietas to uzglabāšanai, tad box noliktava būs īstais risinājums sporta inventāra, mēbeļu, sadzīves tehnikas, vecu albumu vai pat nesezonas apģērba uzglabāšanai. Savas mantas uz SELF STORAGE vari ērti pārvest gan ar savu auto, gan ar CityBee Latvija vai Fiqsy automašīnām un busiņiem, jo mēs esam parūpējušies ne tikai par ērtu piebraukšanu un auto novietošanu, bet arī īpašu CityBee un Fiqsy stāvvietu.

SELF STORAGE noliktavas telpas

Īstermiņa un ilgtermiņa īrei piedāvātais box noliktavu telpu klāsts ļaus ikvienam atrast sev piemērotāko nomas risinājumu. SELF STORAGE īres telpas ir piemērotas ne tikai personīgo mantu, bet arī dokumentu, preču, instrumentu un izejvielu uzglabāšanai. Visas SELF STORAGE īres noliktavas, platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2, un koplietošanas telpas ir aprīkotas ar:

 • klimata kontroli;
 • WiFi un tālruņu uzlādes stacijām;
 • viedatslēgu;
 • kustību un termo sensoriem;
 • video novērošanu;
 • liftu un mantu pārvietošanas iekārtām.

Box noliktavas īres cenas

Noliktavu īres cenas nosaka izvēlētās telpas lielums. SELF STORAGE pieejamas nomas telpas par cenu, sākot no 4.99€ līdz 29.97€ nedēļā. Noliktavas īres cenā ir iekļauta telpas noma, viedatslēgas izmantošana un piekļuve noliktavu kompleksam jebkurā diennakts laikā.

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO TELPU

 • IZVĒLIES
  IZMĒRU

 • PARAKSTI
  LĪGUMU

 • PĀRRAUGI
  LIETOTNĒ

 • PIEEJA
  24/7

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādus noliktavu pakalpojumus piedāvā SELF STORAGE?
SELF STORAGE piedāvā box noliktavu īri privātpersonām un uzņēmumiem ar piekļuvi 24 stundas diennaktī. Īstermiņa un ilgtermiņa nomai pieejamas box noliktavas ir aprīkotas ar modernākajām drošības sistēmām un klimata kontroli, nodrošinot piemērotus apstākļus visdažādāko mantu un preču uzglabāšanai.
Kas ir box noliktavas?
Box noliktavas ir nomas telpas jeb bokss platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2. SELF STORAGE kompleksā kopējā pieejamā platība mantu uzglabāšanai ir 2000 m2.
Kādi ir box noliktavu nomas nosacījumi?
SELF STORAGE minimālais noliktavas nomas termiņš privātpersonām un uzņēmumiem ir viens mēnesis. Par nomas līguma pārtraukšanu SELF STORAGE pārstāvjus nepieciešams brīdināt mēnesi iepriekš.
Cik bieži varu piekļūt iznomātajai noliktavas telpai?
Ikvienam klientam ir tiesības apmeklēt iznomāto telpas 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā.
Vai noliktavu telpas var tikt mainītas?
Jā, izīrētā noliktavas telpa var tik mainīta, pēc nepieciešamības pārejot uz lielāku vai mazāku boksu.
Ar kādām drošības sistēmām ir aprīkots SELF STORAGE komplekss?
Gan individuālās box noliktavas, gan SELF STORAGE komplekss ir aprīkots ar signalizāciju, videonovērošanu, kustību un termo sensoriem. SELF STORAGE teritorijā tiek nodrošināta nepārtraukta apsardze. Savukārt individuālās noliktavu telpas klientiem ir pieejamas tikai ar viedatslēgas piekļuvi.
Kas ir SELF STORAGE noliktavas telpu viedatslēga?
Lietotne Storage Smart Entry by Noke SELF STORAGE klientiem nodrošina brīvu piekļuvi noliktavu kompleksam un savai box noliktavas telpai, bez fiziskas atslēgas vai piekļuves kodu iegaumēšanas. Tāpat, ar viedatslēgas palīdzību, piekļuvi telpai var piešķirt citām personām un attālināti kontrolēt noliktavā notiekošo no jebkuras vietas pasaulē.
Kā var iznomāt SELF STORAGE noliktavas telpas?
SELF STORAGE interneta vietnē izvēlies sev nepieciešamo telpas izmēru un aizpildi rezervācijas formu. Pēc rezervācijas numura saņemšanas lejupielādē viedatslēgu un sāc izmantot noliktavas telpas tūlīt pat! Vai brauc pie mums uz Krasta iela 97A darba dienās no 9.00 - 18.00. Noformēsim dokumentus, iedzersim kafiju un kopā atradīsim piemērotāko box noliktavas platību.