Mēs izmantojam sīkdatnes arī mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu sīkdatņu politikā.

Self Storage mantu glabātuves ēka Rīgā

Mantu glabātuve 24/7

SELF STORAGE MANTU GLABĀTUVES RĪGĀ, KRASTA IELĀ

SELF STORAGE mantu glabātuve Rīgā, Krasta ielā piedāvā iespēju privātpersonām un uzņēmumiem ērti uzglabāt mantas drošā un viegli pieejamā noliktavā tuvu Rīgas centram ar viedatslēgas piekļuvi 24 stundas diennaktī.

Sniedzam klientiem iespēju izvēlēties sev piemērotāko mantu uzglabāšanas noliktavas platību, kā arī noteikt noliktavas izmantošanas laiku gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Tev tikai jārezervē piemērotākā mantu glabātavas telpa un jāatved savas mantas – kastes, klavieres, ledusskapi, riteni, dīvānu, uzņēmuma dokumentu arhīvu vai jebko citu –, un mēs parūpēsimies par tava īpašuma drošību. Turklāt savu mantu uzglabāšanas pārraudzību un kontroli varēsi vienkārši veikt ar SELF STORAGE viedatslēgas palīdzību. Rezervē savu mantu glabātuvi jau šodien un saņem 50% nomas maksas atlaidi pirmajiem 2 mēnešiem!


TELPAS NO 1,5 m2 LĪDZ 20 m2

Izvēlies mazu, vidēju, lielu vai ļoti lielu mantu noliktavas telpu – ja mainās vajadzības, sazinies ar mūsu klientu konsultantiem un mēs piemeklēsim tev jaunas īres telpas platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2. Kļūt par mūsu klientu ir viegli! Izvēlies sev piemērotāko mantu glabātuves telpu un rezervē to mūsu mājaslapā, saņem SELF STORAGE viedatslēgu un brīvi apmeklē to 24 stundas diennaktī.

LIELISKA ATRAŠANĀS VIETA

SELF STORAGE mantu glabātuve atrodas Krasta ielā 97A, netālu no Lido atpūtas centra. Piebrauc ērti ar automašīnu vai velosipēdu, vai izmanto sabiedrisko transportu (12. un 34. autobuss, 3., 7. un 9. tramvajs). Tāpat pie mums ērti un ātri var nokļūt ar CityBee Latvija vai Fiqsy automašīnām vai busiņiem. Turklāt savu īres auto varēsi novietot bezmaksas īpašajā CityBee un Fiqsy stāvvietā. Mūsu mantu glabātuves telpas klientiem ir pieejamas jebkurā laikā, arī svētku dienās!

MANTU GLABĀTUVE IKVIENAI DZĪVES SITUĀCIJAI

Uzglabā SELF STORAGE mantu glabātuvē savu sniega dēli, hidrotērpu, vecmāmiņas servīzi vai bērnu autosēdeklīti, noliec kastes un sadzīves tehniku pārvākšanās laikā, uzglabā gatavo produkciju vai tās izejmateriālus – jebko, kas tev būs nepieciešams vēlāk, bet šobrīd lieki aizņem vietu mājās vai birojā.

SELF STORAGE VIEDATSLĒGA

Izmantojot mūsu lietotni – SELF STORAGE unikālo viedatslēgu, tev ir brīva pieeja noliktavas telpām jebkurā laikā, visu diennakti. Pateicoties lietotnei, varēsi piešķirt pieeju noliktavai arī sev vēlamām personām, vienlaikus pārredzot aktīvās darbības.

ĒRTĪBAS

Mantu glabātuves ir apsildītas, tajās ir pieejams WiFi un mobilo ierīču uzlādes stacijas. Tavām ērtībām esam sagādājuši ratus, liftus, pacēlājus, kā arī plašu iesaiņojamā materiāla klāstu – kastes, burbuļplēves, līmlentes u.c. Apgaismojums telpās ieslēdzas automātiski, bet klimata kontrole darbojas nepārtraukti.

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ

Droša mantu uzglabāšana ir mūsu prioritāte, pret to izturamies ar visdziļāko atbildību. Mantu glabātuves telpas ir aprīkotas ar signalizāciju, videonovērošanu, kā arī kustību un termo sensoriem, kas uzrauga aktivitātes ne tikai katrā telpā individuāli, bet arī visā teritorijā. Koplietošanas telpās ir ierīkota A līmeņa aizsardzība pret ugunsgrēku. Sadarbībā ar apsardzes dienestu tiek nodrošināta objekta nepārtraukta apsardze un mūsu darbinieki atrodas uz vietas, kas darbojas kā papildus drošības garantija. Savukārt SELF STORAGE viedatslēga ļauj telpās iekļūt tikai autorizētiem klientiem.

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO TELPU

 • IZVĒLIES
  IZMĒRU

 • PARAKSTI
  LĪGUMU

 • PĀRRAUGI
  LIETOTNĒ

 • PIEEJA
  24/7

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir mantu glabātuve un kā tā strādā?
Mantu glabātuve ir īstermiņa vai ilgtermiņa nomai piemērota telpa, kas pieejama gan privātpersonām, gan uzņēmumiem visdažādāko mantu, preču vai izejvielu uzglabāšanai.
Kāda izmēra mantu glabātuves telpas ir pieejamas?
SELF STORAGE īrei piedāvā pilnībā aprīkotas mantu glabātuves platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2.
Kāds ir mantu noliktavas telpu nomas termiņš?
SELF STORAGE piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa noliktavas telpu nomas iespējas. Vienalga, vai tev nepieciešama mantu uzglabāšanas noliktava uz mēnesi, pusgadu vai gadu, mēs atradīsim tev izdevīgāko un ērtāko risinājumu! Minimālais SELF STORAGE telpu nomas termiņš ir viens mēnesis.
Vai SELF STORAGE telpas ir aprīkotas ar klimata kontroli?
Jā, visas SELF STORAGE mantu uzglabāšanas telpas ir aprīkotas ar klimata kontroles sistēmām, lai uzturētu vienmērīgu temperatūru un mitruma līmeni, tādējādi nodrošinot piemērotus apstākļus mantu, preču, izejvielu, kā arī dokumentu uzglabāšanai.
Vai ir iespējams sekot līdzi mantu drošībai attālināti?
Jā, ar SELF STORAGE viedatslēgu vari ne tikai piekļūt savai noliktavas telpai, bet arī sekot līdzi aktivitātēm telpā no jebkuras vietas pasaulē.
Vai mantu glabātuvi var rezervēt internetā?
Jā, noliktavas telpas vari ātri un vienkārši rezervēt SELF STORAGE mājaslapā!