Mēs izmantojam sīkdatnes arī mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu Privātuma politikā.

Self Storage mantu glabātuves ēka Rīgā

Mantu glabātuve ar 24/7 piekļuvi

SELF STORAGE mantu glabātuves Rīgā, Krasta ielā

SELF STORAGE mantu glabātuve Rīgā, Krasta ielā piedāvā iespēju privātpersonām un uzņēmumiem ērti uzglabāt mantas drošā un viegli pieejamā noliktavā tuvu Rīgas centram ar viedatslēgas piekļuvi 24 stundas diennaktī.

Mūsu piedāvātie mantu noliktavas pakalpojumi ir vienkārši un ērti personalizējami. Sniedzam klientiem iespēju izvēlēties sev piemērotāko mantu uzglabāšanas noliktavas platību, kā arī noteikt noliktavas izmantošanas laiku gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Tev tikai jārezervē piemērotākā mantu glabātavas telpa un jāatved savas mantas – kastes, klavieres, ledusskapi, riteni, dīvānu, uzņēmuma dokumentu arhīvu vai jebko citu –, un mēs parūpēsimies par tava īpašuma drošību. Turklāt savu mantu uzglabāšanas pārraudzību un kontroli varēsi vienkārši veikt ar SELF STORAGE viedatslēgas palīdzību. Rezervē savu mantu glabātuvi jau šodien un saņem 50% nomas maksas atlaidi pirmajiem 2 mēnešiem!


MANTU NOLIKTAVAS NO 1,5 M2 LĪDZ 20 M2

Izvēlies mazu, vidēju, lielu vai ļoti lielu mantu uzglabāšanas noliktavu – ja mainās vajadzības, sazinies ar mūsu klientu konsultantiem un mēs piemeklēsim tev jaunu mantu glabātuvi no 1,5 m2 līdz 20 m2. Kļūt par mūsu klientu ir viegli! Izvēlies sev piemērotāko mantu glabātuves telpu un rezervē to mūsu mājaslapā, saņem SELF STORAGE viedatslēgu un brīvi apmeklē noliktavu 24 stundas diennaktī.

LIELISKA ATRAŠANĀS VIETA

SELF STORAGE mantu glabātuve atrodas Krasta ielā 97A, netālu no Lido atpūtas centra. Piebrauc ērti ar automašīnu vai velosipēdu, vai izmanto sabiedrisko transportu (12. un 34. autobuss, 3., 7. un 9. tramvajs). Tāpat pie mums ērti un ātri var nokļūt ar CityBee Latvija vai Fiqsy automašīnām vai busiņiem. Turklāt savu īres auto varēsi novietot bezmaksas īpašajā CityBee un Fiqsy stāvvietā. Mūsu mantu glabātuves telpas klientiem ir pieejamas jebkurā laikā, arī svētku dienās!

MANTU GLABĀTUVE IKVIENAI DZĪVES SITUĀCIJAI

Uzglabā SELF STORAGE mantu glabātuvē savu sniega dēli, riepas, velosipēdu, hidrotērpu, vecmāmiņas servīzi vai bērnu autosēdeklīti, noliec kastes un sadzīves tehniku pārvākšanās laikā, uzglabā gatavo produkciju vai tās izejmateriālus – jebko, kas tev būs nepieciešams vēlāk, bet šobrīd lieki aizņem vietu mājās vai birojā.

SELF STORAGE VIEDATSLĒGA

Izmantojot mūsu lietotni – SELF STORAGE unikālo viedatslēgu, tev ir brīva pieeja noliktavas telpām jebkurā laikā, visu diennakti. Pateicoties lietotnei, varēsi piešķirt pieeju noliktavai arī sev vēlamām personām, vienlaikus pārredzot aktīvās darbības.

MANTU GLABĀTUVES - NOLIKTAVAS ĒRTĪBAS

Mantu glabātuves ir apsildītas, tajās ir pieejams WiFi un mobilo ierīču uzlādes stacijas. Tavām ērtībām esam sagādājuši ratus, liftus, pacēlājus, kā arī plašu iesaiņojamā materiāla klāstu – kastes, burbuļplēves, līmlentes u.c. Apgaismojums noliktavas telpās ieslēdzas automātiski, bet klimata kontrole darbojas nepārtraukti.

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ

Droša mantu uzglabāšana ir mūsu prioritāte, pret to izturamies ar visdziļāko atbildību. Mantu glabātuves telpas ir aprīkotas ar signalizāciju, videonovērošanu, kā arī kustību un termo sensoriem, kas uzrauga aktivitātes ne tikai katrā telpā individuāli, bet arī visā teritorijā. Koplietošanas telpās ir ierīkota A līmeņa aizsardzība pret ugunsgrēku. Sadarbībā ar apsardzes dienestu tiek nodrošināta objekta nepārtraukta apsardze un mūsu darbinieki atrodas uz vietas, kas darbojas kā papildu drošības garantija. Savukārt SELF STORAGE viedatslēga ļauj telpās iekļūt tikai autorizētiem klientiem.

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO TELPU

 • IZVĒLIES
  IZMĒRU

 • PARAKSTI
  LĪGUMU

 • PĀRRAUGI
  LIETOTNĒ

 • PIEEJA
  24/7

Šobrīd nav brīvu mantu glabātavu.

Lūdzu pārbaudiet vēlāk vai zvaniet: +371 22321000

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir mantu glabātuve un kā tā strādā?
Mantu glabātuve ir īstermiņa vai ilgtermiņa nomai pieejamas telpas, kas ir pieejamas gan privātpersonām, gan uzņēmumiem visdažādāko mantu, preču vai izejvielu uzglabāšanai.
Kāda izmēra mantu glabātuves telpas ir pieejamas?
SELF STORAGE īrei piedāvā pilnībā aprīkotas mantu glabātuves platībā no 1,5 m2 līdz 20 m2.
Kāds ir mantu uzglabāšanas noliktavu nomas termiņš?
SELF STORAGE piedāvā gan īstermiņa, gan ilgtermiņa noliktavas telpu nomas iespējas. Vienalga, vai tev nepieciešama mantu uzglabāšanas noliktava uz pāris mēnešiem, pusgadu vai gadu, mēs atradīsim tev izdevīgāko un ērtāko risinājumu! Minimālais SELF STORAGE telpu nomas termiņš ir viens mēnesis.
Vai mantu noliktavas telpas ir aprīkotas ar klimata kontroli?
Jā, visas SELF STORAGE mantu uzglabāšanas telpas ir aprīkotas ar klimata kontroles sistēmām, lai uzturētu vienmērīgu temperatūru un mitruma līmeni, tādējādi nodrošinot piemērotus apstākļus mantu, preču, izejvielu, kā arī dokumentu uzglabāšanai jebkurā gadalaikā.
Vai ir iespējams sekot līdzi mantu drošībai?
Jā, SELF STORAGE mantu noliktava piedāvā īpašu mantu glabātuvju uzraudzības un pārvaldības sistēmu. Ar mūsu viedatslēgu vari ne tikai piekļūt savai mantu glabātuvei, bet arī sekot līdzi aktivitātēm telpās no jebkuras vietas pasaulē. Kā arī no jebkuras vietas pasaulē pielikt un noņemt pieeju sev vēlamiem vai nevēlamiem cilvēkiem.
Kādu lietu uzglabāšanai ir piemērotas SELF STORAGE mantu glabāšanas noliktavas?
SELF STORAGE noliktavas mantu glabāšanai ir piemērotas visdažādāko lietu uzglabāšanai – gan dažādu personīgo lietu uzglabāšanai, kuru uzglabāšana nav iespējama mājoklī, gan dažādu preču un ražošanas izejvielu uzglabāšanai juridiskām personām.
Kādus papildu pakalpojumus piedāvā SELF STORAGE mantu glabātava?
SELF STORAGE mantu glabātuve piedāvā arī pakalpojumu - abonenta kastītes noma. Šo pakalpojumu var izmantot gan apvienojumā ar mantu noliktavas nomu, gan individuāli.
Vai mantu noliktavas telpas var rezervēt internetā?
Jā, noliktavas telpas ērti un vienkārši vari rezervēt mūsu mājaslapā, jebkurā diennakts stundā un uzreiz sākt tās lietot.
whatsapp