KAS MĒS ESAM

KAS MĒS ESAM - SELF STORAGE

SELF STORAGE piedāvā iespēju gan privātpersonām, gan uzņēmumiem ērti uzglabāt mantas drošā un viegli pieejamā vietā tuvu Rīgas centram ar viedatslēgas pieeju 24/7.

Sniedzam iespēju klientam izvēlēties piemērotāko noliktavas platību un noteikt izmantošanas laiku gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Vienkārši atved savas mantas – kastes, klavieres, ledusskapi, riteni, dīvānu vai uzņēmuma dokumentu arhīvu, novieto mūsu telpās un mēs parūpēsimies par tava īpašuma drošību. Aktīvos procesus ir iespēja viegli pārraudzīt viedatslēgā.


VIEGLI KĻŪT PAR KLIENTU

Izvēlies piemērotāko telpu un rezervē to mūsu mājaslapā un jau vari izmantot mūsu viedatslēgu un brīvi apmeklēt SELF STORAGE jebkurā laikā 24/7. Izvēlies mazu, vidēju, lielu vai ļoti lielu noliktavas telpu – ja mainās vajadzības, jautā mūsu konsultantiem un viegli piemeklēsim jaunas telpas no 1,5 m2 līdz 20 m2 SELF STORAGE izmantošana ir vienkārša un ērta, jo mūsu mērķis ir uzlabot tavu ikdienu.

KĀ MŪS ATRAST

SELF STORAGE mantu glabātuve atrodas Krasta ielā 97A, netālu no Lido atpūtas centra. Piebrauc ērti ar automašīnu vai velosipēdu, vai izmanto sabiedrisko transportu (12. un 34. autobuss, 3., 7. un 9. tramvajs). Mūsu telpas ir pieejamas jebkurā laikā, arī svētku dienās.

IETAUPI VIETU

Glabā pie mums sniegadēli, hidrotērpu, vecmāmiņas servīzi un bērnu autosēdeklīti, noliec kastes pārvākšanās laikā, uzglabā gatavo produkciju vai tās izejmateriālus – jebko, kas būs nepieciešams vēlāk, bet tagad bez pielietojuma aizņem vietu mājās vai birojā.

VIEDATSLĒGA

Izmantojot SELF STORAGE lietotni, kas ir tava unikālā viedatslēga, tev būs pieeja telpām jebkurā laikā 24/7. Pateicoties lietotnei, varēsi piešķirt pieeju noliktavai arī sev vēlamām personām, vienlaikus pārredzot aktīvās darbības.

ĒRTĪBAS

Noliktava ir apsildīta, tajā pieejams WiFi un mobilo ierīču uzlādes stacijas. Tavām ērtībām esam sagādājuši ratus, liftus, pacēlājus, kā arī plašu iesaiņojamā materiāla klāstu – kastes, burbuļplēves, līmlentes u.c. Gaismas ieslēdzas automātiski, bet klimata kontrole darbojas nepārtraukti.

DROŠĪBA IR MŪSU VĒRTĪBA

Droša mantu uzglabāšana ir mūsu prioritāte, pret to izturamies ar visdziļāko cieņu. Apzinamies, cik nozīmīgas tās var būt saimniekam un cik atmiņu saturēt.

Tāpēc esam ieviesuši viedatslēgu, kas ļauj piekļūt telpām tikai autorizētiem klientiem. Papildus signalizācijai un videonovērošanai, telpas ir aprīkotas ar kustību un termo sensoriem, kas uzmana aktivitātes teritorijā, gan katru telpu individuāli. Koplietošanas telpās ir ierīkota A līmeņa aizsardzība pret ugunsgrēku. Sadarbībā ar apsardzes dienestu tiek nodrošināta objekta nepārtraukta apsardze un mūsu darbinieki atrodas uz vietas, kas darbojas kā papildus drošības garantija.

Gadījumā, ja tiks aktivizēta signalizācija, telpu pārbaudīs mūsu darbinieki kopā ar apsardzes darbiniekiem un pie pirmās nepieciešamības informēs klientu.

IZVĒLIES PIEMĒROTĀKO TELPU

 • IZVĒLIES
  IZMĒRU

 • PARAKSTI
  LĪGUMU

 • PĀRRAUGI
  LIETOTNĒ

 • PIEEJA
  24/7

Mēs izmantojam sīkdatnes arī mājaslapas darbības nodrošināšanai. Jebkurā laikā varat atcelt sīkdatņu parametrus, mainot ierīces iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu sīkdatņu politikā.